Contacts

Kauno padalinys

Tomas Mažeika
Project Manager-Sales

El. paštas: pardavimai@vytostogai.lt

Mob. tel.: +370 630 06606

Rasvydas Mažeika
Project Manager-Sales

El. paštas: uzsakymai@vytostogai.lt

Mob. tel.: +370 658 64 608

Tadas Martusevičius
Sales Manager

El. paštas: Tadas@vytostogai.lt

Mob. tel.:

Donatas Indriūnas
Project Manager-Sales

El. paštas: Info@vytostogai.lt

Mob. tel.: +370 650 66 608

Vilius Martusevičius
Head of Production

El. paštas: Vilius@vytostogai.lt

Mob. tel.:

Vilnius departament (Naugarduko g. 97, Vilnius)

El. paštas: Mindaugas@vytostogai.lt

Mob. tel.: +370 699 09075

Tomas Juškevičius
Manager

El. paštas: vilnius@vytostogai.lt

Mob. tel.: +370 699 66276


    Choose filesAttach a file

    Platintojai

    UAB "Hesis"

    Adresas: Santaikos g. 10, Alytus

    El. paštas: Mantas@hesis.lt

    Mob. tel.: +370 613 33 133

    IDV "DC"

    Adresas: PRIENAI, BIRŠTONAS, MARIJAMPOLE

    El. paštas: danielius.cikanavicius@gmail.com

    Mob. tel.: +370 698 39 875

    Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
    +
    Gaukite geriausius pasiūlymus, informaciją apie akcijas ir naujienas pirmieji.