(LT) Kontaktai

Kauno padalinys

Tomas Mažeika
Projektų vadovas-pardavimai

El. paštas: pardavimai@vytostogai.lt

Mob. tel.: +370 630 06606

Rasvydas Mažeika
Projektų vadovas-pardavimai

El. paštas: uzsakymai@vytostogai.lt

Mob. tel.: +370 658 64 608

Tadas Martusevičius
Pardavimų Vadovas

El. paštas: Tadas@vytostogai.lt

Mob. tel.: +370 650 66 606

Donatas Indriūnas
Projektų Vadovas-pardavimai

El. paštas: Info@vytostogai.lt

Mob. tel.: +370 650 66 608

Vilius Martusevičius
Gamybos Vadovas

El. paštas: Vilius@vytostogai.lt

Mob. tel.:

Vilniaus padalinys (Naugarduko g. 97, Vilnius)

Mindaugas Mikaliūkštis
Projektų vadovas

El. paštas: Mindaugas@vytostogai.lt

Mob. tel.: +370 699 09075

Tomas Juškevičius
Vadybininkas

El. paštas: vilnius@vytostogai.lt

Mob. tel.: +370 699 66276


    Choose filesAttach a file

    Platintojai

    UAB "Hesis"

    Adresas: Santaikos g. 10, Alytus

    El. paštas: Mantas@hesis.lt

    Mob. tel.: +370 613 33 133

    IDV "DC"

    Adresas: PRIENAI, BIRŠTONAS, MARIJAMPOLE

    El. paštas: danielius.cikanavicius@gmail.com

    Mob. tel.: +370 698 39 875

    Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
    +
    Gaukite geriausius pasiūlymus, informaciją apie akcijas ir naujienas pirmieji.