Apie mus

 Uždaroji akcinė bendrovė „Pruszynski & Partneriai“  savo veiklą pradėjo 2001 metais. Bendrovės pagrindinė veikla – plieninių stogų ir sienų dangų gamyba ir prekyba. Nuo pat bendrovės įkūrimo  pradžios Pruszynski & Partneriai  pradėjo atstovauti dabar jau vienai didžiausių stogų ir sienų dangų gamintojų ne tik Lenkijoje, bet ir Europoje – „Blachy Pruszynski“

pruszynski1 pruszynski2  pruszynski4

Kiekvienais metais „Blachy Pruszynski“ – viena didžiausių Lenkijos stogų ir sienų dangų gamintoja – plečia savo veiklą ir asortimentą, kad atitiktų architektų reikalavimus ir klientų lūkesčius.

Bendras pasiūlymas apima:

  • Plienines stogų dangas, pradedant dengtas su cinko ir alucinko danga, dengtomis įvairiomis polimerinėmis dangomis, platus čerpinių dangų, profiliuotų skardų asortimentas.
  • Stogų apdailos medžiagos, skardos gaminiai, standartinės ir nestandartinės medžiagos.
  • Sienų ir fasadų apdailos medžiagos, skardos lankstiniai, šalto valcavimo profiliai, kasetės, sieninės plokštės perforuota skarda.
  • Aliuminio plokštės, lubos ir priedai, gipso kartono profiliai, profiliai pagaminti iš spalvotų metalų, medinės durys ir langai.

 

Kiekvienas siūlomas produktas yra pagamintas atskirai, pagal kiekvieną individualų užsakymą. Bendrovė  gali pristatyti ne tik užsakytas medžiagas, bet taip pat siūlo profesionalias konsultacijas apie optimalius konstrukcinius sprendimus ir tinkamų produktų pasiūlymą. Be standartinių parduodamų gaminių įmonė gamina įvairius nestandartinius elementus, atsižvelgiant į klientų pageidavimus, užtikrinančius estetiką ir atitinkamos funkcijos atlikimą. Įmonė naudoja šiuolaikines technologijas ir mechanizmus, užtikrinančius medžiagos naudojimo kokybę.

Produkcija pagal „Blachy Pruszynski“ turi visus reikalingus techninius ir saugos sertifikatus bei tinka visiems statybos produktams, kurie garantuoja kokybės vadybos sistemą PN/EN ISO 9001:2001 atitinkančius  reikalavimus.

Kompanija užima lyderio poziciją procentais parduodamų „Blachy Pruszynski“ medžiagų ir turi daug apdovanojimų. Įmonė buvo nominuota „Geriausi gaminiai ir geriausios paslaugos“ kategorijoje, apdovanota kokybės ženklu „Teraz Polska“ (Lenkija), BBC Europos medaliu ir pripažinta „Geriausia Lenkijos kokybė“ Europos instituto išduotu pažymėjimu. Parodoje Tarptautinės Poznanės dienos „Budma 2005“ plieninė stogo danga „KRON“ apdovanota aukso medaliu ir gavo sertifikatą „Geriausia Lenkiška kokybė“. 2005 m. suteikta Lenkijos verslo klubo „Auksinė undinėlė“ Varšuvos statybos dienų parodos garbės premija. Šie apdovanojimai patvirtina aukštą siūlomų produktų kokybę ir įgyjamą vis didesnį klientų pasitikėjimą. „Blachy Pruszynski“ įmonė turi garbę bendradarbiauti su didžiausiais investuotojais ir rangovais Lenkijoje. Jos produktai buvo naudojami statybose: „TOYOTA“ gamyklose Walbrzycha, Warsaw Frederic Chopin Airport,  Pruszkow dviračių take ir didžiuosiuose prekybos centruose: Leroy Merlin ir Auchan, Decathlon, Galeria Makatow, Fort Wola, Blue City, Manufaktura Lodzėje, Silesia Katovicuose.

„Pruszynski“ gaminiai yra gaminami sistemingai, nuolatos atnaujinant gamybą įmonėje su „State-of-the-art“ technologijomis. Gamybos linijose vyrauja skaitmeninis valdymas, kuris garantuoja aukščiausią kokybę ir tikslumą. Vidaus logistikos procese yra naudojami trys portaliniai kranai, daugiau nei 40 priekinių ir šoninių krautuvų „LINDE“ – tai leidžia sklandžiai ir užtikrintai pakrauti prekes į specialius sunkvežimius. Su gamybos linijomis dirba patyrę ir aukštos kvalifikacijos specialistai, gamyboje pritaikantys savo  žinias.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
+
Gaukite geriausius pasiūlymus, informaciją apie akcijas ir naujienas pirmieji.